تجربه‌ای خاطره‌انگیز در فضایی لوکس و آرامش‌بخش

info@qasralziafathotel.ir

+051 48-884

امکانات ورزشی و تفریحی

هتل قصرالضیافه قدس رکسان

باشگاه ورزشی

هتل قصرالضیافه برای رفاه حال مهمانان عزیز خود دو سالن ورزشی اختصاصی برای بانوان و آقایان با تمامی امکانات و تجهیزات ورزشی ایجاد کرده است تا به راحتی به امور ورزشی خود بپردازند. میهمانان از 9 صبح تا 9 شب می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند. تمامی اصول ایمنی و ورزشی در این باشگاه‌ها رعایت شده‌اند. بهره‌مندی از خدمات مربی خصوصی یکی از مزایای فوق‌العاده ویژه‌ی هتل مشهد به شمار می‌رود.

امکانات ورزشی و تفریحی

خدمات اسپا و ماساژ

تجربه‌ای فوق‌العاده دل‌چسب که هرگز نظیرش را جای دیگری نخواهید دید. هتل قصرالضیافه مشهد خدماتی به شدت خواستنی را در بخش اسپا و ماساژ ارائه می‌کند. خدماتی که انتخاب را برای مهمان به چالشی دل‌انگیز بدل خواهد کرد. خدماتی نظیر انواع ماساژ، پدیکور، مانیکور، هربال، فشیال، ایستگاه سلامتی و … که تمامی این خدمات به کمک کادری حرفه‌ای و آموزش دیده اجرا می‌شوند.

این خدمات عبارتند از 21 نوع ماساژ، انواع حمام‌های ایرانی، ترکی و مغربی، خدمات مانیکور و پدیکور، فشیال، پکیج خدمات سلامتی، ایستگاه سلامت و … . تمامی این خدمات از سوی کادری حرفه‌ای و آموزش دیده انجام می‌پذیرند. 

امکانات ورزشی و تفریحی

حمام سنتی

آرامشی خوشایند با حس ناب آسودگی را می‌توان به راحتی با استفاده از خدمات حمام سنتی هتل 5 ستاره قصرالضیافه مشهد تجربه کرد. در فضایی ویژه و فوق‌العاده زیبا و سنتی، مهمانان می‌توانند از خدماتی نظیر حمام ترکی، حمام مغربی و حمام سنتی ایرانی بهره‌مند شوند.

در کنار این خدمات لوکس و ویژه، مهمانان قادرند از بسته‌های سلامت هتل همچون خدمات رویال، آروما، اورینتال و بسته ویژه‌ی قصر استفاده کنند.

امکانات ورزشی و تفریحی

اتاق بازی کودکان

برای تجربه‌ی اقامتی شایسته و آسوده در هتل بین‌المللی 5 ستاره قصرالضیافه مشهد، به همه‌ی جزئیات پرداخته شده است حتی اختصاص فضایی امن و ایده‌ال برای کودکان دلبندتان. خدمات مراقبت و نگهداری کودکان در این هتل، در فضایی کودکانه همراه با بازی، نقاشی و سرگرمی‌های مطلوب کودکان زیر نظر مربی مورد تایید ارائه می‌شود.

این فضا مناسب کودکان 2 تا 12 سال است که به راحتی می‌توانند اوقاتی خوش و مفرح را تجربه کنند.

رزرو امکانات و خدمات رفاهی

در صورت تمایل به رزرو می‌توانید از این طریق درخواست خود را مبنی بر استفاده از خدمات و امکانات هتل قصر الضیافه قدس رکسان ثبت نمایید.

سبد خرید فروشگاه