تجربه‌ای خاطره‌انگیز در فضایی لوکس و آرامش‌بخش

info@qasralziafathotel.ir

+051 48-884

رستوران‌ و کافی شاپهتل قصر الضیافه قدس رکسان

رستوران‌ رکسان

رستورانی ایده‌آل و مدرن در فضایی منحصربه‌فرد که در طبقه اول هتل 5 ستاره قصرالضیافه قرار گرفته است. این رستوران همه روزه در وعده‌های صبحانه، ناهار و شام آماده ارائه خدمات است. یکی از ویژگی‌های متمایز این رستوران بوفه متفاوت و متنوع آن همراه با غذاهای ایرانی، عربی، فرنگی و دریایی است که هر سلیقه‌ای را مجذوب خود می‌کند. علاوه بر این، مهمانان می‌توانند از بوفه سفارشی و کامل انواع سوپ، سالاد، ماست، ترشی، دسر، میوه، شیرینی، نان و انواع نوشیدنی‌های متنوع نهایت استفاده را ببرند.

گنجایش این رستوران 212 نفر است و ساعت فعالیت رستوران رکسان صبح‌ها از ساعت 7:30 تا 10، ظهرها از ساعت 13 تا 16 و شب‌ها از ساعت 20 تا 22:30 خواهد بود.

رستوران‌ و کافی شاپ هتل قصر الضیافه

کافه رستوران میلانو

كافه رستوران ايتاليايی در طبقه اول با سالن پذیرایی خاص و طراحی منحصربه‌فرد، انواع نوشيدنی‌های به روز دنيا به همراه ويترينی كامل از كيک‌ها و دسرهای رنگارنگ و همچنين منو غذايی اصيل از انواع پيش غذاها، پاستاها، پيتزاها، ساندويچ‌ها و موارد متنوع ديگر، هر مهمانانی را سر ذوق می‌آورد.

همچنين تراس‌های رو باز و اتاق‌های VIP اختصاصی از ديگر امكانات اين مجموعه خاص و محبوب به شمار می‌رود. کافه رستوران میلانو دارای 176 نفر ظرفیت است.

رستوران‌ و کافی شاپ هتل قصر الضیافه

رستوران زیتون

رستوران زیبای مراکشی با محیطی گرم و صمیمی که شما را با داستان‌های هزار و يك شب همراه می‌کند. در اين رستوران تنوعی بی‌نظیر از غذاهای ملل به ويژه خوراک‌های عربی با تشريفات پنج ستاره برای مهمانان سرو می‌شود. از ديگر ويژگی‌های اين رستوران، فضاهای اختصاصی جانبی است که برای راحتی و آسایش بیشتر طراحی شده‌اند. گنجایش این رستوران 95 نفر است.

رستوران‌ و کافی شاپ هتل قصر الضیافه

کافه انرژی

فضایی گرم و صمیمی همراه با ارائه انواع متنوعی از نوشیدنی‌های گرم و سرد و کیک‌ها که می‌تواند برای انجام گفت‌وگویی ساده و دوستانه بسیار خوشایند و ایده‌آل باشد. ظرفیت این کافه 16 نفر است. 

رستوران‌ و کافی شاپ هتل قصر الضیافه

کافه رستوران بام

کافه رستوران بام هتل بین‌المللی قصرالضیافه، تجربه‌ای متفاوت برای آنانی است که عاشق شميم رضوانند؛ جلوه‌ای از بارگاه ملکوتی حضرت رضا (ع) در محیطی آرام و دلگشا با انواع غذاهای لذیذ و نوشيدنی‌های گوارا بر فراز هتل و زير آسمان بی‌كران مشهد مقدس. ظرفیت این کافه رستوران 117 نفر است.

سبد خرید فروشگاه